Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. logo

Stratégiai szakértő

  • Cég neve

    Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület, Váci út 45/B

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.

Csapatunkba

kollégát keresünk határozatlan időre.

Téged keresünk, amennyiben rendszerszinten tudsz gondolkodni, látod az ok-okozati összefüggéseket és képes vagy fehér lapról alkotni. Mindemellett integráló személyiségeddel képes vagy meghallani és meghallgatni, több perspektívában is gondolkodva aktívan konszenzusra törekedni, szervezetben gondolkodni.

A fenti munkakörben a következő főbb feladatok várnak rád:

A cég működésének beható megismerését követően

  • Részvétel a Társaság stratégiájának megalkotásában
  • A stratégiai célokból adódó projektek megvalósításának szakmai koordinációja, üzletpolitikai szakmai anyagok készítése
  • A cég egész működésére vonatkozó összefüggések, koherenciák meglétének felügyelete a projektekben
  • Elemzések, komplex jelentések, prezentációs anyagok készítése a stratégiai projekt koordinatív és irányító testületei részére
  • Elsősorban útdíjpolitikai témájú angol nyelvű jogszabályok, benchmark anyagok feldolgozása, elemzése, javaslattétel a nemzetközi jó gyakorlatok hazai alkalmazására
  • Stratégiai feladatvégrehajtás visszamérése, szakterületi stratégiák konzisztenciájának felügyelete
  • A Stratégiai Osztály érdekeltségébe tartozó szerződések véleményezése, aktualizálása, nyomon követése
  • A szakterület díjstratégiai feladatainak ellátása, díjpolitikai és egyéb témakörű elemzések készítése
  • Hazai és nemzetközi munkacsoportok tevékenységében való részvétel, szakmai képviselet
  • Szükség esetén az útdíjszedési/díjstratégiai szakértők munkájának szakmai felügyelete

Te vagy a megfelelő ember, amennyiben az alábbiakkal rendelkezel:

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség (BSc/MSc)
  • Legalább 5 éves elemzői, szakértői, tanácsadói tapasztalat nagyvállalati stratégiák tervezése, illetve végrehajtása területén
  • Legalább középfokú C típusú nyelvvizsgának megfelelő szintű (B2) aktív angol nyelvtudás
  • Magasfokú MS Office felhasználó ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség, analitikus, rendszerszintű gondolkodásmód, projektszemlélet, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelenthet számodra:

  • Útdíjrendszerekkel kapcsolatos szakismeretek
  • Erőforrástervezési szoftverek ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Szakmai képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabilitás és kiszámíthatóság, támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet, barátságos légkör
  • Változatos munka
  • Jól megközelíthető, kiváló infrastruktúrával rendelkező irodaház

Munkavégzés helye:

XIII. Budapest, Váci út 45/B

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt. weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod, elektronikus levéllel.